TomTom Start 20 Padidinti

TomTom Start 20

1EN4.002.29

Nauja prekė

1 Vienetas

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

119,99 € su PVM

Apie prekę

TomTom Start 20 M

Automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiu ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį.


4,3 colių ekrano įstrižainė.
Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškas meniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.), parkavimosi asistentas.

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kt. Europos šalys.
Start 20 M žemėlapiai atnaujinami nemokamai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį, iš viso 4 kartus per metus. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių atnaujinimai iš "Map Share" bendruomenės.
"Map Share" atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remontus.


tomtom-start-20-2.jpg

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekijos Respublika, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, Kanarų salos, Vatikanas

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (88%), Bulgarija (60%), Rusija (60%), Ukraina (44%), Kipre (78%), Juodkalnija (90%), Serbija (90%)

Specifikacijos
Meniu kalba Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 2 val.
Garantija 2 metai
Ekrano skiriamoji geba 480 x 272 px
Ekrano įstrižainė 4,3 coliai (10,9 cm)
Balsai Lietuvių, rusų, anglų ir kt.
Žemėlapis Europos
Atnaujinimai Nemokami
Kelionės planavimas per kelis tarpinius taškus Yra, mažiau nei per 5 taškus
Atminties išplėtimas microSD kortelėmis
Eismo juostos pasirinkimo asistentas Yra
Perspėjimai apire greičio radarus Yra

Daugelio vartotojų atsiliepimais – nesudėtingas valdymas, intuityvus meniu. Menių kalbą galima pasirinkti lietuviškai, rusiškai, angliškai, lenkiškai ir kt. Po keletą kiekvienos kalbos įgarsinimo variantų (vyriški arba moteriški balsai), kurie balsu praneš apie maršruto manevrus, greičio viršijimus ir kt.  Perspėjimai apie stacionarias greičio kameras nustatytu signalu ir likus tam tikram atstumui. Galimybė planuoti maršrutus pasirinkus greičiausią, trumpiausią, ekonomiškiausia ir kt. Taip pat galimybė maršrutą planuoti vengiant greitkelių, apsisukimų, mokamų kelių, žvyruotų kelių ir pan. Dažnai lankomas vietas galima išsisaugoti TomTom atmintyje bei jas įvardinti jūsų norimu pavadinimu. Jūsų patogumui TomTom pasiūlo artimiausias automobilių stovėjimo aikšteles.

tomtom-start-20-m-test-smartdriver-3-747

Komplektacija:

GPS navigacija;
Įdiegtas Europos žemėlapis;
Integruotas laikiklis prie stiklo;
USB laidas;
Akumuliatoriaus krovimo adapteris automobilyje (12V).

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

TomTom Start 20

TomTom Start 20